VI Wirtualne Przemyskie Pola Nadziei 2021

Pomoc drugiemu człowiekowi to najpiękniejszy dar jaki możemy mu dać. Wsparcie materialne i niematerialne jest bardzo ważne, ale najważniejsze jest to płynące z serca zainteresowanie drugim człowiekiem, będącym w potrzebie. Pomaganie jest po prostu piękne.

Jeśli chcesz pomóc to nie ma żadnego powodu, aby tego nie zrobić. Dlatego nadal trwająca epidemia koronawirusa nie oznacza, że pomaganie odkładamy gdzieś na później. Od kilku lat w kwietniu żyliśmy Polami Nadziei, trwały przygotowania, robienie żonkili, organizowanie wolontariuszy, sztabu i zbieranie wszystkich chętnych do pomocy. Przemyśl zakwitał na żółto, włączając się w wielką ogólnopolską akcję pomocy dla hospicjów. W tamtym roku zakwitł na żółto internet i za wsparcie naszej akcji w 2020 r. kolejny raz dziękujemy.

W 2021 r. Pola Nadziei pozostają nadal w wersji internetowej i zapraszamy do udziału w nich. Finał nastąpi 25 kwietnia, a do tego dnia i nie tylko na  www.facebook.com/lazaruspoland będzie się dużo działo. Konkursy, artykuły na temat hospicjów, pokażemy oczywiście nasze powstające Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze im. św. Łazarza z Jerozolimy w Przemyślu.

VI Wirtualne Przemyskie Pola Nadziei to wsparcie powstania Centrum Opiekuńczo-Hospicyjnego im. św. Łazarza BETANIA w Przemyślu i przypadną na niedzielę 25 kwietnia 2021 r.

Jak będzie można wspomóc przemyską BETANIĘ?

https://betania-lazarus.pl/wordpress/przemyskie-pola-nadziei/

Informacje o akcji: Wioletta Buczko 608 591 579, Izabela Fac 608 09 05 10, e-mail: izabela.fac@gmail.com

Podobne wpisy