Aukcja w Polskim Radio Rzeszów na rzecz BETANII

Polskie Radio Rzeszów oraz Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie zapraszają do wzięcia udziału w aukcji na rzecz powstania Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego im. św. Łazarza z Jerozolimy BETANIA w Przemyślu, które będzie niosło pomoc potrzebującym i chorym. Licytacja będzie miała miejsce w środę 24 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00 na antenie Polskiego Radia Rzeszów.

W Centrum miejsce znajdą stacjonarne hospicjum dla dorosłych i dzieci, zakład opiekuńczo – leczniczy, hospicjum domowe, usługi rehabilitacyjne oraz inne usługi opiekuńczo-lecznicze. Grupą docelową będą chorzy, niepełnosprawni, seniorzy osoby wymagające opieki. Tutaj będzie można poczuć smak piękna wolontariatu i poznać znaczenie idei opieki hospicyjnej. Dzięki tej aukcji BETANIA ma możliwość jeszcze szybciej zacząć służyć drugiemu człowiekowi.

W Stowarzyszeniu działają ludzie, dla których powstanie BETANII to przysłowiowe ”oczko w głowie”. Poświęcają tej „betańskiej idei” swój wolny czas, czuwają nad projektem czasem mieszkając i pracując w innych miastach, szukają pieniędzy w postaci pisanych projektów, wniosków, udziału w programach rządowych i samorządowych, zachęcają do przekazania 1%, brania udziału w inicjatywach organizowanych przez Stowarzyszenie, kwestują. Dlatego tak bardzo ważna jest każda pomoc, każda złotówka.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji i wsparcia BETANII. Włącz radio i pomagaj!

Przedmiotami przeznaczonymi na organizowaną w ramach akcji licytację są:

https://radio.rzeszow.pl/wiadomosci/aukcja-charytatywna-w-polskim-radiu-rzeszow

Podobne wpisy