Smacznie pod radiem

W biegu po pracy, między kolejnymi zajęciami, a może coś zabrać do domu? Oczywiście jeśli smaczne i pachnie jak domowe. A jest takie miejsce, gdzie można poczuć się jak w domowej własnej kuchni. Miejsca tu nie za wiele, ale przytulnie, pachnie smakowicie. W budyneczku obok Radia Rzeszów, znajduje się niesamowicie smaczne miejsce – Bar pod Radiem.

W tym przybytku kulinarnym przy ul. Zamkowej 3 zawsze czekają na głodnych dwa zestawy obiadowe do wyboru, kompot i miła obsługa. Dania przeróżne. I te tradycyjne, jak pyszny schabowy, czy podkarpackie fuczki, wspaniałe żeberka, karkówka, wątróbka, pierogi, gołąbki z liściem kapusty, zupy, surówki. Pięknie podane, porcje… spore, ale można także wybrać tylko jedno z dań lub na swój sposób połączyć propozycje z danego dnia. A do tego na bieżąco wiemy co leci w Radio Rzeszów.

Na ladzie leży pisane ręcznie menu na cały tydzień bieżący i od razu na następny, bo tutaj tak wygląda karta dań. Zabieramy ją do torebki, w każdej są pod ręką i jak poczujemy głód to biegniemy do baru. Co tydzień inne zestawy, inne pomysły. Zachęceni? To do zobaczenia w Barze pod Radiem.
Izabela Fac, dziennikarz nie tylko kulinarny

Za: http://zakupywrzeszowie.pl/news/miejsca-sklepy-lokale

Podobne wpisy