Kawiarnia Coffeina – przytulny świat kawy

07:24 – 19:02. To nie żaden szyfr, ani jakieś współrzędne. To godziny otwarcia miejsca bardzo przyjemnego, pełnego zapachów kawy. Miejsca, gdzie można przyjść na kawę od samego rana. Bo te cyfry to nic innego jak godziny otwarcia Kawiarni Coffeina przy ul. Kościuszki 5 w Rzeszowie.

Zapach kawy jest tutaj szczególnie dominujący. Jeśli chcemy dzień zacząć właśnie od tego napoju, a może w ciągu dnia na chwilę oderwać się od rzeczywistości, albo po pracy zanurzyć się choć na chwilę w świecie kawy i dobrego ciastka to jest właściwe miejsce. Na przykład tarta malinowa… W połączeniu z kawą to gwarant wspaniałych chwil… Miejsce to oferuje niewiele stolików, bardziej można nazwać go kameralnym, ale to jest jego wielka zaleta. Naprawdę można tutaj usiąść z książką, gazetą i spokojnie poczytać bez czasem nieznośnego gwaru dużych lokali i bez głośnej zagłuszającej wszystko muzyki. Albo spokojnie porozmawiać i nie przekrzykiwać muzyki i rozmów wokół.

Taka przytulna „kawowa kawiarnia” ze świetną obsługą, która nie tylko jest miła, ale naprawdę zna się na kawie. Polecam nie tylko miłośnikom kawy.

Izabela Fac, dziennikarz nie tylko kulinarny

Fot. Krzysztof Zieliński

Źródło: http://zakupywrzeszowie.pl/news/view/4032/kawiarnia-coffeina-przytulny-swiat-kawy?fbclid=IwAR3HsqQ41qiTmKhJwJ2Tjr01GNNbE248Fxpw8g5zLMScxiWwZIAbOmd9RNI

Podobne wpisy